Pomoc pre synčeka, aby mohol chodiť

3%
Vyzbierané Cieľová suma Do konca zostáva
3% 3000 € 67 dní

Príbeh vytvoril/a
Martina Laliová

Váš dar príjme
Tichomir Petrik

Účel
Rehabilitácie, zdravotné pomôcky

Získaná suma
82 €

Získavajte dary cez svoj web

Začnite pomáhať hneď teraz:

Volám sa Martina, žijem skromne so štyrmi maloletými deťmi vo veku od 4 do 6 rokov. Z toho sú dve deti dvojičky, z ktorých je aj môj synček, ktorý pri mojom ťažkom pôrode dostal DMO a epilepsiu.
Pre svoje ťažké ochorenie sa bohužiaľ nevie postaviť na svoje vlastné nohy. Jeho zdravotné postihnutie je na 70% a preto by som Vás všetkých, dobrých ľudí, chcela poprosiť o vaše finančné dary, aby som mohla zrealizovať a absolvovať zo synčekom rehabilitácie v Piešťanoch a na doplatenie rehabilitačného kočíka. Tak budem mať nádej, že sa môj synček postaví na nohy a začlení sa medzi ostatné zdravé deti.
Ja som na predĺženej rodičovskej dovolenke.  Môj príjem je 190€ mesačne na štyri deti. Žijem s druhom, otcom našich štyroch detí. Druh pracuje v pekárni za Košicami, kde dochádza za prácou tam a naspäť 200km.
Zo svojho platu potrebuje na cestovné 120€ a ostatné peniaze použijeme na poplatky za podnájom, energie, škôlku pre tri deti a potom nám ledva ostatne na skromné živobytie :(
Ďakujem vám za pomoc.


Začnite pomáhať hneď teraz:

Povedzte o tomto príbehu svojim priateľom:

Zoznam darcov

Darca Výška daru Dátum Odkaz obdarovanému
MB 32,00 € 2017-04-18 23:02:43
Anonym 50,00 € 2017-04-11 01:39:49 Pán Boh mi dožičil, aby som mohol pomôcť zase Vám. Poďakujte prosím aj v mojom mene Panu Bohu.